Карта сайту

До уваги підприємців!

12.09.2017

У період з 25 по 29 вересня 2017 року запланована офіційна бізнес-місія міста Харкова до турецьких міст-партнерів Газіантепу та Бурси. В рамках візиту заплановані ділові зустрічі з підприємцями ‒ членами місцевих торгівельно-промислових палат. 

Традиційно Бурса та Газіантеп є турецькими лідерами з виробництва текстилю, пряжі, шовку, фурнітури для одягу, тощо. Окрім цього, в промислових зонах біля обох міст сконцентрована велика кількість підприємств машинобудування, легкої, харчової та переробної промисловості.

В свою чергу, турецька сторона зацікавлена у придбанні злакових культур та борошна, соняшникової олії, горіхів, меду, м’яса, деревини, металу, тощо.

Запрошуємо всі зацікавлені підприємства взяти участь.

Всі зустрічі плануються за попередньо наданими запитами. У разі виникнення запитань, або уточнення сфер співробітництва, просимо звертатись до контактної особи: начальник відділу іміджевих заходів Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради ‒ Кудрявцев Костянтин, тел. ‎+38(097)555 64 55, тел. ‎+38(057) 725 30 84.