Карта сайту

Геннадій Кернес: Успішний бізнес - успішний Харків

01.07.2020

У Харкові працюють над впровадженням нових електронних сервісів і підтримують підприємців.

Сьогодні, 1 липня, в місті спільно з Міністерством цифрової трансформації офіційно відкрили перший в країні Центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес».

Як повідомив у своєму Telegram-каналі Харківський міський голова Геннадій Кернес, допомога бізнесу була важлива завжди, а під час карантину стає ще актуальнішою. За його словами, він пишається тим, що саме Харків став першим містом в Україні, де відкрили такий центр.

Геннадій Кернес зазначив, що Харків стає пілотним містом у багатьох проєктах і програмах держави.

«Наприклад, це стосується «єМалятко», цифрової грамотності, також ми активно працюємо над інтеграцією електронних документів «Дія» в різні сфери життєдіяльності міста», - написав Геннадій Кернес.

Також він зазначив, що міська влада першою підтримала міністерство у впровадженні онлайн-реєстрації фізичних осіб-підприємців. Саме харківські адміністратори почали і продовжують обробляти заявки з семи областей і вже зареєстрували понад 4 тис. підприємців.

«Ми пишаємося цим і продовжуємо працювати на результат. Ми будемо продовжувати і далі активно впроваджувати спільні проєкти для харків'ян. Успішний бізнес - успішний Харків!» - підкреслив Геннадій Кернес.

Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голові, виконавчого комітету