Карта сайту

Міський ярмарок «Проводи осені» у сквері на майдані Свободи

14.11.2017

У сквері біля майдану Свободи 13 листопада 2017 року розпочав роботу міський ярмарок «Проводи осені». У заході задіяно близько 50 учасників.

Ярмарок проводиться для харків’ян та гостей міста за участю підприємств-виробників, підприємств торгівлі, організацій усіх форм власності та сільськогосподарських підприємств, з метою підтримки місцевого товаровиробника середнього та малого бізнесу.

У великому асортименті представлена група промислових товарів – швейні та трикотажні вироби, взуття, шкіргалантерея, товари легкої промисловості, хутра, товари для побуту, сувенірна і подарункова продукція, парфумерна-косметична, а також інші промислові товари для всіх, кому вони цікаві.

Також, на ярмарку представлена продовольча група товарів – це кондитерські, хлібобулочні вироби, сухофрукти, горіхи в асортименті, напої, мед, халва, тощо. Проводиться реалізація свіжої риби, яка вирощена у ставках Харківської області. 

Крім учасників з Харкова та Харківської області, в ярмарку беруть участь підприємці із західної України, які презентують споживачам продукцію етнічно-регіональної групи з хутра, хутряні вироби та сувеніри з дерева.

Мета організаторів та учасників ярмарку – забезпечення харків’ян якісною продукцією, а також надання можливості придбати товари за цінами виробника.

Сподіваємось, що кожний відвідувач ярмарки знайде щось цікаве та корисне для себе.

Виставка-ярмарок продовжиться до 3 грудня 2017 року.

Запрошуємо всіх на ярмарок!