Карта сайту

Міська рада підпише договір з роботодавцями

28.09.2020

Харківська міська рада підпише тристоронній договір з профспілками і роботодавцями.

Про це сьогодні, 28 вересня, на зустрічі з представниками цих об'єднань повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. За його словами, назріла необхідність посилити соціальний діалог між владою, громадськими об'єднаннями та бізнесом.

«Є низка питань, які ми обговорили і які знайдуть своє відображення в майбутньому тристоронньому договорі. Буде створено робочу групу з розробки угоди, де будуть прописані обов'язки і права сторін. Це допоможе розвинути діалог між профспілками, роботодавцями та міською владою, підтримати громадськість і людей, які дають роботу, а також дасть імпульс для розвитку бізнесу», - повідомив Ігор Терехов.

Також на зустрічі представники професійних об'єднань запропонували низку ініціатив, щоб підтримати бізнес, розглянути добровільне страхування медпрацівників і незахищених верств населення, а також реалізувати тренінгову програму адаптації до Зовнішнього незалежного оцінювання, щоб підвищити результативність школярів із ЗНО.

Голова Об'єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко зазначив, що підписання тристороннього договору сприятиме більш результативній роботі, особливо зараз, коли багато повноважень передані громадам.

«Головне завдання місцевих і державних органів влади - об'єднати зусилля для соціального захисту громадян. Протягом багатьох років команда Харківського міського голови Геннадія Кернеса доводить і показує, як треба працювати і вирішувати проблеми міста і його жителів», - сказав Сергій Тесленко.

Учасники зустрічі ухвалили рішення продовжити зустрічі і вирішити низку питань в індивідуальному порядку.

Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голові, виконавчого комітету