Карта сайту

Державна податкова служба України запустила тестування програмного РРО

03.01.2020

З 1  січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Це безкоштовний софт, розроблений Державною податковою службою спільно з BRDO та Fintellect для спрощення розрахункових процедур для продавців та споживачів.

Всі охочі можуть взяти участь у тестуванні нового податкового сервісу. Програмні РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової. 

Записатися на бета-тест можно за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/. Учасники отримають запрошення до тестування з 9 січня 2020 року. 

Додаток буде доступним для тестування на всіх смартфонах і планшетах із операційними системами Android та iOS. 

Після тестування та врахування побажань від користувачів додаток буде вдосконалюватися для подальшого використання.
«пРРОсто пРРОтейстуй» та надсилайте свої пропозиції та зауваження, допоможіть податковій зробити сервіс ще зручнішим та легшим у застосуванні!

Як працюватиме програмне РРО «пРРОсто»?

«пРРОсто» взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних, та інші.

Довідково 

Забезпечення розробки програмного рішення для програмних реєстраторів розрахункових операцій та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України №837/2019 від 8 листопада 2019 року. 

Запропоноване програмне РРО не є ексклюзивним, наявність відкритого програмного інтерфейсу (API) дозволить розробникам програмного забезпечення пропонувати для підприємців та застосовувати для власних потреб альтернативні розробки.  

Розробка не потребує сертифікації, технічної експертизи, включення до Державного реєстру моделей – достатньо виконувати вимоги законодавства, формувати, підписувати та реєструвати чеки у встановленому форматі й надавати їх покупцям товарів та отримувачам послуг, в тому числі в електронному форматі.

Джерело: Урядовий портал Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України