Карта сайту

Мінцифра презентувала онлайн-інструменти для бізнесу в карантин

10.02.2021
Національна онлайн-платформа Дія.Бізнес – це «єдине вікно» для підприємців або тих, хто планує відкрити власну справу:
  • 100 бізнес-ідей із середньою вартістю інвестицій
  • шаблони для операційної діяльності бізнесу
  • єдиний каталог сервісів і можливостей (мікрогранти, гранти, кредитні програми тощо)
  • безкоштовний онлайн-консалтинг з 50+ напрямків 
  • безкоштовна національна онлайн-школа для підприємців
  • карта інфраструктури підтримки підприємництва
  • кейси та новини
«Буквально у найближчі місяці на порталі «Дія.Бізнес» буде запущений величезний модуль імпакт-інвестування, де ми знайомитимемо підприємців і потенційних інвесторів. Також вже готується ще один модуль – сорсингова платформа, що дозволить українським підприємцям швидко знаходити клієнтів і партнерів за кордоном», – повідомила заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».
 
Крім того, Мінцифра будує екосистему для підтримки та розвитку підприємництва – зокрема, офлайн-центри підтримки підприємців Дія.Бізнес всією Україною. Пандемія показала, що такі центри дуже потрібні, адже багато бізнесів, які були в офлайні, не змогли адаптуватися та перейти в онлайн. Подібні центри підтримки підприємців існують у розвинутих країнах. Мінцифра відкрила три центри Дія.Бізнес у 2020 році, а в 2021 році планує відкрити від 7 до 15 центрів Дія.Бізнес. 
 
Мінцифра реалізовує багато освітніх ініціатив — вже запустили курс «Підприємництво для школярів» на порталі Дія.Цифрова освіта, спільно з YEP запустили проєкт «Підприємницький університет», до якого долучилися 76 університетів, а пройшли навчання більше 3000 студентів.  
 
Також Валерія Іонан заявила, що Мінцифри активно працює над створенням Державної агенції з розвитку підприємництва та експорту, яка повинна почати функціонувати в 2021 році.