Карта сайту

На сайті «Підприємництво та споживчий ринок міста Харкова» можна буде знайти роботу

19.10.2018

У Харкові пройшла четверта сесія Молодіжної ради при Харківському міському голові. У ній взяла участь директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська. Вона повідомила, що Департамент спільно з Молодіжною радою реалізацію низки проектів.

«В даний момент разом з хлопцями ми розробляємо проект під назвою «Ярмарок вакансій». Цей додаток буде розміщено на нашому сайті «Підприємництво та споживчий ринок міста Харкова». Це освітній і соціальний проект, за допомогою якого можна буде знайти роботу, переглянути вакансії від кращих роботодавців міста і все це абсолютно безкоштовно» – розповіла Вікторія Китайгородська.

Крім цього, Департамент підтримує реалізацію проекту «Бюджет участі». Харків'яни можуть подавати ініціативи через «Портал Харків'янина», а в разі найбільшої кількості голосів – їх профінансує місто. Також віддати свій голос можна через центри надання адміністративних послуг. Адміністратори нададуть анкети, список проектів, при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. На даний момент за проекти вже проголосували понад 6,5 тисяч харків'ян. Всього було подано 305 проектів, з них відібрали 167.

«Радує той факт, що Харків – це місто талановитої молоді. Наш Департамент завжди відкритий до нових пропозицій і ідей. Ми намагаємося всіляко підтримувати Молодіжну раду при Харківському міському голові оскільки разом народжуються цікаві ідеї, які реалізуються і приносять користь людям», – підкреслила Вікторія Китайгородська.

Голосування за проекти, подані в рамках «Бюджету участі» завершиться 31 жовтня.