Карта сайту

Відбулася зустріч представників Харківської міської ради з командою проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».

09.06.2023

08 червня 2023 року, відбулася ознайомча зустріч представників Департаментів Харківської міської ради з командою проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», який втілюється Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.

На зустрічі були присутні представники Департаменту економіки та комунального майна, Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку та Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради.

Під час заходу представниками проєкту було презентовано можливості грантової програми Міжнародної організації з міграції (МОМ) для мікро- і малого бізнесу.

Наразі підприємці Харкова можуть брати участь у програмі МОМ для постраждалих від війни мікро- та малих підприємств в Україні та отримати від 4,5 до 20 тис. евро.

Більш детальна інформація про програму та подача заявок знаходиться за посиланням: https://ukraine.iom.int/.../hrantova-prohrama-mom-dlya...

Учасники домовились про подальшу співпрацю в цьому напрямку з метою відновлення економіки Харкова та розвитку підприємництва.