Карта сайту

З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

17.03.2023

Щиро вітаємо працівників сфери побуту з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Це свято щорічно відзначають в Україні в третю неділю березня. Цього року святкування припадає на 19 березня.

Сьогодні в місті, не дивлячись на воєнний стан, понад тисяча підприємств побутового обслуговування забезпечують харків’ян усіма необхідними видами послуг. Багато з Вас не зупиняли свою роботу і у найбільш небезпечні та гострі для міста часи.

Саме Ви допомагаєте створити комфорт та зручність повсякденного життя людей.

Робота у сфері послуг вимагає постійного саморозвитку, великих знань, відповідальності, самовіддачі, а головне терпіння та вміння працювати з людьми.

Завдяки професіоналізму працівників, галузь побуту зберігає свої позиції, підтримує економічний розвиток міста та надає, таку важливу на сьогодні, соціальну підтримку громадянам.

Вітаємо всіх працівників сфери побуту – майстерень, спа-салонів, фітнес-центрів, хімчисток і пралень, ремонтних компаній, виробників меблів, клінінгових служб та фотостудій – з Вашим професійним святом!

Бажаємо Вам всім мирного неба, надійних бізнес-партнерів, родинного затишку, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя в квітучій Україні!