Карта сайту

Навчальна онлайн-програма для жінок-підприємиць UWE Hub 3.0.!

19.06.2023

Оголошено про старт навчальної онлайн-програми для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub 3.0. «Перетвори свою ідею на бізнес».

Ініціатива реалізується Центром «Розвиток КСВ» в межах програми USAID «Мріємо та діємо». Партнер програми — Міністерство економіки України.

UWE Hub 3.0. — це програма, яка допомагає молодим жінкам 18-35 років створювати та розвивати власний бізнес в Україні. Програма розвиває навички фінансової грамотності, пітчингу та допомагає стати ефективними лідерками бізнесів у часи невизначеності.

Під час програми учасниці будуть відвідувати практичні онлайн-лекції та воркшопи, працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів з усього світу, познайомляться з успішними підприємицями та підвищать рівень власного бізнесу. Учасниць очікують лекції з маркетингу, брендингу, юридичних аспектів бізнесу, впровадження інновацій та створення позитивного впливу бізнесу на розвиток країни.

Тривалість програми: серпень-липень 2023.

На заключному етапі програми будуть обрані 3 переможниці, які отримають грант у розмірі до 4 000 долл США на консультаційні та експертні послуги для покращення свого бізнесу.

Для кого?

  1. Жінки, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти.
  2. Жінки, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.

Критерії вибору учасниць програми:

  • Громадянки України (адже це наша superpower) віком 18-35 років.
  • Знання англійської мови на достатньому рівні, аби опановувати додаткові матеріали / слухати лекції англійською мовою.
  • Наявність ноутбуку / ПК з веб-камерою або смартфону з камерою, за допомогою яких ви зможете брати активну участь в онлайн-заняттях.
  • Високий рівень мотивації, висвітлений у відео-візитівці у формі реєстрації.
  • Наявність функціонуючого бізнесу на початковій стадії або бізнес-ідеї.
  • Віра в власну справу та бажання творити зміни для себе і на рівні країни.

Щоб подати заявку на участь, зареєструйтеся за посиланням: https://www.uwehub.org/program

Дедлайн подачі заявок: 22 червня 2023 року.