Карта сайту

Більше, ніж гаряча лінія — запускаємо віртуальний центр Дія.Бізнес

27.05.2022

Відтепер українці, які вимушено перебувають у країнах Європи через війну, зможуть онлайн безоплатно проконсультуватися зі спеціалістами щодо:

  • отримання статусу тимчасового захисту або інших правові підстави перебування на території іншої держави,
  • працевлаштування для українців,
  • ведення бізнесу в 7 країнах ЄС (Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині) та способів згодом зробити релокейт в Україну,
  • пошуку житла, офісу, шкіл та дитячих садків для дітей

Наразі проконсультуватися з фахівцями Дія.Бізнес можуть українці, які перебувають на території однієї із 7 країн: Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині. Відповіді на запити інших країн ЄС будуть готуватись індивідуально. Центр також надаватиме відповідні консультації внутрішньо переміщеним особам в Україні.

Отримати безоплатну консультацію можна за номерами телефонів:

  • 080 033 31 83 (дзвінки безоплатні на території України)
  • +48 22 266 22 75 (міжнародний номер для дзвінків із території країн ЄС, плата за дзвінки стягується відповідно до тарифних умов оператора)

Графік роботи віртуального центру: з 08:00 до 20:00 (за київським часом)

Дізнатися більше про віртуальний центр Дія.Бізнес можна за посиланням https://business.diia.gov.ua/virtual-center-diia-business


Проєкт ініційований командами Офіс з розвитку підприємництва та експорту й Дія.Бізнес та втілюється ГО «Консультаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу» за сприяння «Проєкту підтримки Дії», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.