Карта сайту

Перелік актуальних грантових можливостей для бізнесу від програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»!

30.06.2023

Підприємці Харкова можуть скористатись грантовими можливостями програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та отримати фінансову підтримку до $150 тисяч для розвитку, підвищення конкурентоспроможності своєї продукції та послуг на внутрішньому і зовнішніх ринках.

На сьогодні приймаються заявки на отримання грантів за чотирма програмами.

1. Програма «Безперервність та відновлення бізнесу».

Для кого: підприємств інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва, послуг, а також креативних індустрій. Також програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту.

На які потреби: покращення бізнес-процесів і моделей, розбудова організаційного потенціалу, розвиток виробництва, продажі, а також цифрові та торгові можливості.

Сума гранту: до 36 млн грн шляхом надання до 50 грантів. Сума кожного гранту становитиме від 600 тис. до 1,2 млн. грн.

Дедлайн подачі: 24.07.2023.

2. Гранти для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств.

Для кого: юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. Не розглядатимуть бізнеси, які перепродають товари чи послуги.

На які потреби: для релокації бізнесу, відкриття нового напряму бізнесу, масштабування бізнесу на території України, виходу на міжнародні ринки.

Сума гранту: від 10 до 35 тис. дол США.

Дедлайн подачі: 24.07.2023

3. Гранти для підтримки експортних альянсів.

Для кого: зареєстрованих в Україні неурядових організацій (альянсів, асоціацій, спілок, об’єднань тощо), що представляють підприємства та приватних підприємців певної галузі (сектору) економіки. Учасниками експортного альянсу можуть бути ФОП, приватні підприємства, що мають штат до 250 працівників та річний оборот до 50 млн євро.

На які потреби: на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів, для спільного просування своєї продукції на експортних ринках, які включають не менше 5 підприємств.

Сума гранту: від 35 до 150 тис. дол США.

Дедлайн подачі: 30.09.2023.

4. Гранти для підтримки участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах.

Для кого: підприємств сфери інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва, а також креативних індустрій та послуг. Також програма відкрита для заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору, а також заохочує брати участь організації, які не мають досвіду співпраці з міжнародними донорами.

Сума гранту: близько 30 грантів обсягом від 35 до 90 тис. дол США.

Дедлайн подачі: 15.09. 2023 (для торгових заходів з 15.02 2024 до 15.08. 2024).

Більш детальна інформація щодо програм USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та подача заявок на отримання гранту за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit