Карта сайту

Оголошення щодо організації ярмарку з роздрібної торгівлі в рамках культурно-масового заходу-фестивалю вуличної їжі «Craft Fest Gastroman»

15.05.2018

З 24 по 27 травня поточного року на майдані Свободи відповідно до розпорядження міського голови від 11.05.2018 № 33/1 «Про проведення фестивалю вуличної їжі «Craft Fest Gastroman» буде організовано ярмарок з роздрібної торгівлі продовольчими товарами, готовими до вжитку.

Умови проведення ярмарку

Вид ярмарку:

ярмарок з роздрібної торгівлі продовольчими товарами, готовими до вжитку, в рамках культурно-масового заходу-фестивалю вуличної їжі «Craft Fest Gastroman» 

Строк проведення:

з 24.05.18 по 27.05.18

Режим роботи:

з 10:00 до 23:00

Загальна кількість учасників:

не менше 20 тимчасових споруд

Асортимент товарів:

продовольчі товари, готові до вжитку

Умови щодо зовнішнього вигляду:

намети сучасного дизайну або інші тимчасові споруди з єдиним стилем оформлення  

Інші умови:

розпорядник ярмарку зобов’язаний проводити роботу щодо залучення учасників ярмарку; забезпечувати належний санітарний та протипожежний стан території ярмарку, та дотримуватись правил продажу продовольчих товарів, забезпечити вивезення твердих побутових відходів, охорону майна, підключення до електромережі (у разі необхідності), встановлення біотуалетів. 

Суб’єкти господарювання, які мають намір виконувати функції розпорядника ярмарку, повинні протягом 3 робочих днів з дня, наступного за днем публікації, звернутися на ім’я міського голови із відповідною заявою у довільній формі.
 
  • У заяві необхідно вказати: повне найменування суб’єкта господарювання (ПІБ керівника юридичної особи або ПІБ фізичної особи-підприємця; місцезнаходження юридичної особи або адреса місця проживання фізичної особи-підприємця; контактна інформація).
  • До заяви додаються наступні документи:
–  копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
–  копія паспорту та реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) (за наявності) для фізичних осіб-підприємців;
–  довідка з повними реквізитами суб’єкта господарювання (юридичної особи або фізичної особи-підприємця) підписана керівником;
–  інформацію щодо досвіду проведення ярмарків (у разі наявності);
 
  • Крім того, на паперових носіях додаються: 
–  схема розміщення тимчасових споруд з прив’язкою до місця дислокації  ярмарку (з назвами прилеглих вулиць, скверів, будівель, тощо ;
–  візуалізація зовнішнього вигляду тимчасових споруд та елементів декору відповідно до тематичної спрямованості ярмарку;
–  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» у довільній формі надати лист-згоду на обробку персональних даних.
 
З метою прискорення обробки даних претендентів у кандидати на розпорядника ярмарку,  скановану копію вищевказаного пакету документів у форматі PDF або JPG можна надіслати на електронну адресу Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку dpsr@citynet.kharkov.ua
 
Відповідальність за достовірність відомостей у документах несе заявник.
 
З моменту реєстрації поданої заяви суб’єкт господарювання набуває статус кандидата у розпорядники ярмарку.
 
  • За день до початку роботи ярмарку, розпорядник надає до Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку інформацію щодо кількості тимчасових споруд, кількості учасників та асортименту товарів, що планується для реалізації.
__________________________________________________________________________________________________________________________
 
Організація ярмарків на території міста здійснюється відповідно до Положення про організацію та проведення ярмарків у м. Харкові, затвердженого рішенням Харківської міської ради від 20.12.2017 р. № 925/17.