Карта сайту

Посвячення першокурсників у студенти ХДУХТ

31.08.2018

31 серпня ‒ останній день літа – для багатьох людей нічим особливим не відрізняється від інших. Та для абітурієнтів – це та точка відліку, з якої починається «велике», доросле життя. Почуття єдності, передчуття нових, незвіданих змін охоплює, мабуть, кожну юну душу, що прийшла в цей день до стін Харківського державного університету харчування і торгівлі, де відбулася посвята першокурсників у студенти.

До участі у святі була запрошена директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради Вікторія Володимирівна Китайгородська.

Від імені міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича і від себе особисто Вікторія  Китайгородська привітала викладачів, співробітників, студентів і аспірантів Харківського державного університету харчування та торгівлі з початком нового навчального року.

Вікторія Китайгородська висловила слова подяки викладачам університету за активну співпрацю з Харківською міською радою, а також участь в реалізації основних заходів Програми підтримки розвитку підприємництва міста Харкова і побажала всім викладачам, студентам і аспірантам міцного здоров'я, процвітання, благополуччя, нових наукових і творчих досягнень на благо нашого улюбленого міста і України.