Карта сайту

Представники Асоціації міст України відзначили високий рівень надання адміністративних послуг в Харкові

23.10.2017

Протягом двох днів (19-20 жовтня) в Харкові проходило засідання Асоціації міст України. Представники з різних областей знайомилися з організацією роботи «Прозорих офісів», Регіонального центру послуг, а також нового фронт-офісу КП «Харківське міське БТІ», в яких надаються послуги пенсійного, соціального, адміністративного характеру і, зокрема, сфер реєстрації бізнесу і нерухомості.

«Таких масштабних центрів, з великою кількістю послуг, як в місті Харкові – немає на Україні. Наше місто завжди готове ділитися своїм досвідом і з радістю зустрічає гостей. Подібні зустрічі дуже важливі, оскільки ми також отримуємо нову інформацію і вдосконалюємося. У Харкові завжди намагаються знаходити і впроваджувати нові методи в роботі для того, щоб зробити ще більш якісним процес реформування системи послуг», – розповіла представникам Асоціації міст України директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

Ініціатором відкриття в Харкові всіх без винятку новостворених центрів надання різних видів послуг був Харківський міський голова Геннадій Кернес. Тепер місто Харків стало передовим в сфері надання адміністративних послуг, і досвід міста переймають інші регіони. Саме тому, відзначили представники Асоціації міст України, по приїзду додому, хочуть і в своїх областях запровадити отриманий досвід.

«Від побаченого Регіонального центру захоплює дух. Все зробили в короткі терміни для того, щоб людям було доступно. Чотириста видів послуг, які тут надаються – це колосальна робота, тому що потрібно підібрати кадри. Люди, які працюють в центрі, повинні знати весь перелік. Я хочу сказати, що в Харкові працює супер-команда молодих, креативних, вміючих і знаючих людей», – зазначила представниця Черкас Ірина Грищенко.

«Ми до цього були в Вінниці, але в місті Харкові ми бачимо передовий досвід, навіть краще, ніж у Вінниці. Тут пішли далі, додаткові послуги надають. Прикладом цього є сьогоднішнє відвідування КП «Харківське міське БТІ». Звичайно, ми знаємо, що БТІ – це витрати Радянського Союзу, воно є в кожному місті, в кожному районі, всюди функціонує, але підхід, починаючи з входу, починаючи з спілкування, з того, як тебе приймають і наближення цих послуг до людини – це, звичайно, вражає», – розповів заступник міського голови м.Лисичанська Максим Головньов.

Нагадаємо, що в новому фронт-офісі КП «Харківського міське БТІ», який знаходиться на пл. Павлівській 1/3, на першому поверсі Центрального універмагу, надають всі види послуг, пов'язані зі сферою реєстрації бізнесу. З цими ж питаннями підприємці можуть звернутися і до Регіонального центру послуг на пр.Тракторобудівників, 144.