Карта сайту

Представник «Financial Times» високо оцінила можливості для ведення бізнесу в Харкові

18.05.2018

Головний редактор «fDi Magazine», спеціалізованого видання «Financial Times», Кортні Фінгар сьогодні, 18 травня, відвідала Регіональний центр послуг.

З роботою центру іноземного експерта і журналіста ознайомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська. Вона підкреслила, що з дня відкриття закладу його робота постійно вдосконалюється.

«Ми постійно покращуємо якість обслуговування наших заявників, навчаючи персонал новітнім технологіям і стандартам обслуговування. Ми не зупиняємося на тому переліку послуг, які є сьогодні, і намагаємося максимально зосередити все, що може бути необхідно людині, в одному місці. Наш регіональний центр – це стандарт в організації роботи в сфері надання комплексу послуг», – сказала Вікторія Китайгородська.

У свою чергу Кортні Фінгар зазначила не тільки комфорт і доступність центру для відвідувачів, але і прозорість його роботи.

«Мене дуже вразив цей центр, і дійсно Харків може ним пишатися. Його дизайн говорить про те, як багато було зроблено важкої роботи для того, щоб цей центр був доступний і відкритий для всіх городян. Я відвідала близько сотні країн і побувала на багатьох державних об'єктах і подібних будівель, але Регіональний центр послуг в Харкові – один з кращих серед них. Те, що тут багато уваги приділено відкритості та прозорості, дуже важливо з точки зору протидії корупції», – сказала представник «Financial Times».

В ході знайомства з роботою центру журналістка робила позначки в блокноті і повідомила, що готує для публікації в журналі «fDi Magazine» статтю про Харків, і, зокрема, про роботу регіонального центру. Серед головних тез майбутньої статті автор назвала доступність послуг з відкриття міжнародного бізнесу в місті.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в регіональному центрі надається близько 400 адміністративних і соціальних послуг, якими користуються не тільки харків'яни та жителі області, а й представники інших регіонів України. Приміщення центру обладнані відповідно до потреб відвідувачів з інвалідністю. Щодня центр послуг відвідують від 2 до 3 тис. осіб.

Довідка. Кортні Фінгар – головний редактор «fDi Magazine», спеціалізованого видання «Financial Times», і директор по контенту пов'язаного з ним відділу даних «fDi Intelligence». Є постійним автором новин та аналітичних матеріалів на основі даних в приналежному «Financial Times» виданні «EM Squared», концентрується на ринках, що розвиваються. Як професійний журналіст Кортні Фінгар висвітлювала історію з ділового життя всіх основних регіонів світу і за час своєї кар'єри працювала в більш ніж 70 країнах. Популярний учасник дискусій і модератор на міжнародних економічних зустрічах, а також коментатор з міжнародних інвестицій на телебаченні і радіо в десятках країн.