Карта сайту

Проекти харків'ян для реалізації в рамках міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) Харкова» почнуть приймати з 25 квітня

24.04.2018

23 квітня відбулося засідання робочої групи з реалізації суспільного бюджету Харкова. Це було перше засідання після затвердження членів робочої групи, які були обрані від громадськості міста. Під час засідання було представлено склад робочої групи та визначено термін подачі проектів.

Проекти будуть прийматися з 25 квітня по 25 травня. Форму проекту можна взяти тут.

Подати проект в рамках міської цільової програми можна на сайті «Портал харків'янина» або за адресою: пл. Конституції, 7, 5-й пов., каб. 90.

Згідно з Положенням про Громадський бюджет (бюджет участі)  міста Харкова, до складу робочої групи входять 17 осіб: 6 представників громадськості, 4 депутата Харківської міської ради (по одному від кожної фракції), один представник Молодіжної ради при Харківському міському голові та 6 представників виконавчих органів Харківської міськради за напрямками діяльності.

У лютому поточного року в місті презентували сайт і додаток міських ініціатив «Портал харків'янина». Саме через нові сервіси реалізується проект «Громадський бюджет». Харків'яни зможуть пропонувати свої ініціативи, щоб зробити життя в місті комфортніше і краще. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів інших користувачів сайту, будуть реалізовані за кошти міського бюджету. У 2018 році на реалізацію громадського бюджету виділено 50 млн.грн. Технічну перевірку проектів буде проводити робоча група.
 
Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету