Карта сайту

Реєстрація бізнесу

31.08.2017

Близько 2000 громадян звернулися в Центр надання адміністративних послуг та його територіальні підрозділи з початку прийому документів у сфері реєстрації бізнесу

Послуги з реєстрації фізичних та юридичних осіб через Центр надання адміністративних послуг та його територіальні підрозділи впровадили з 8 серпня 2017 року. З цього моменту послугами вже скористалися близько двох тисяч громадян. З цих звернень зареєстровано 320 адміністративних справ щодо державної реєстрації створення юридичних осіб і близько 980 справ щодо державної реєстрації фізичних осіб підприємцями. Крім цього, громадяни отримують необхідні консультації. Всього через Центр надання адміністративних послуг та його територіальні підрозділи Департамент реєстрації надає близько 20 послуг. Зокрема:

  • державна реєстрація фізичної особи підприємцем;
  • державна реєстрація створення юридичної особи(крім громадського формування);
  • видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

З повним переліком послуг у сфері державної реєстрації бізнесу можна ознайомитися на сайті Центру надання адміністративних послуг міста Харкова (https://www.dozvil.kh.ua).

Надання зазначених послуг регулюється Законом України від 15.05.2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Послуги в сфері реєстрації бізнесу, в основному, безкоштовні (державна реєстрація фізичної особи підприємцем). Також є такі послуги, де законодавець передбачив адміністративний збір (видача витягу з Єдиного Державного Реєстру в паперовій формі). Адміністративний збір становить 80 гривень.

Слід зазначити, що прийом документів у сфері державної реєстрації фізичних осіб підприємцями організовано в кожному з дев'яти територіальних центрів надання адміністративних послуг. Державна реєстрація створення юридичних осіб здійснюється в Центрі надання адміністративних послуг р. Харкова за адресою: вул. Гімназійна набережна, 26.

Нагадуємо, що по кожній послузі у сфері бізнесу можна скористатися онлайн-сервісом попереднього запису на прийом через сайт Центру надання адміністративних послуг м. Харкова.