Карта сайту

З харків'янами обговорять подачу проектів на бюджет участі

03.05.2018

5 травня в хабі соціальної активності «Студія 42» (пл. Конституції, 1) відбудеться зустріч щодо впровадження міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) Харкова».

Подача проектів почалася 25 квітня і триватиме до 25 травня. Харків'яни вже пропонують свої ініціативи, щоб зробити життя в місті комфортніше і краще.

На зустрічі 5 травня детально будуть розглянуті всі аспекти подачі проектів і реалізації суспільного бюджету в цілому. Для участі в заході необхідно зареєструватися тут.

Початок – о 16:00. Місце проведення: Палац Праці, 7-й під'їзд, 2-й поверх.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року Харкові була прийнята Міська цільова програма «Громадський бюджет (бюджет участі) Харкова» на 2018-2021 рр. Подавати проекти можна на сайті «Портал харків'янина» або за адресою: пл. Конституції, 7, каб. 90.

Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів інших користувачів сайту «Портал харків'янина», будуть реалізовані за кошти міського бюджету. Всього на реалізацію громадського бюджету в 2018 році виділено 50 млн.грн.

Кошти громадського бюджету розподіляються за категоріями проектів: на реалізацію проектів, поданих авторами-фізичними особами, виділяється 60% громадського бюджету, проектів громадських організацій – 40%.

Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету