Карта сайту

Верстати провідних європейських виробників встановлюють на ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова»

08.09.2021

Про це сьогодні, 8 вересня, під час візиту на підприємство секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова повідомив головний конструктор КБ Олександр Каторгін.

За його словами, програма з модернізації верстатного парку працює кілька років. Олександр Каторгин зазначив, що державне підприємство спеціалізується на розробці бронетанкової техніки. На підприємстві є кілька цехів, де виготовляють комплектуючі для бронетранспортерів і займаються складанням техніки. Діяльність охоплює весь процес – від створення креслень до вдосконалення машин, які вже використовуються.

Ігор Терехов оглянув випробувально-складальний та механічний цехи. Після візиту на підприємство секретар міської ради зазначив, що Харківське КБ ім. Морозова є провідним в оборонній галузі.

«Це стратегічно важливе підприємство для міста. Конструкторське бюро імені Морозова випускає техніку, яка допомагає підвищити обороноздатність України. Підприємство переоснащують, продукція, яку тут виготовляють, дуже затребувана не тільки в Україні», – підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що також серед напрямів діяльності конструкторського бюро – розробка важких гусеничних машин, колісних машин, багатоцільових шасі, розробка і виготовлення комплексних і тактичних тренажерів на динамічних платформах для будь-яких видів бронетехніки, дистанційно керованих бойових модулів, а також серійне виготовлення бронетранспортерів БТР-4Е та машин на його базі.

Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голові, виконавчого комітету