Карта сайту

Послуги для підприємців на вебсайті «Підприємництво та споживчий ринок міста Харкова»

11.03.2021

На вебсайті «Підприємництво та споживчий ринок міста Харкова» https://ppr.kharkov.ua ми запустили такі електронні сервіси:

«Менторська допомога» (To be) ‒ сервіс, що дозволяє підприємцю-початківцю, отримати безоплатну допомогу з вирішення бізнес-проблеми від керівників відділів успішних компаній в форматі: особистої зустрічі, skype-call, відповіді на пошту. Консультації проводяться за такими напрямками: продажі, маркетинг, впровадження CRM-систем, масштабування бізнесу, digital-marketing, youtube-marketing, event-marketing. Менторами в проєкті є особи, що займаються підприємницькою діяльністю понад 5 років та мають досвід публічних виступів. (https://tobe.kh.ua/uk).

Електронний сервіс «Онлайн-консультант» (To be bot) який надає професійну підтримку протягом двох хвилин, завдяки чат-боту, що відповідає на основі зібраних раніше питань, а також консультантів профільних міських, державних структур, якщо питання в базі  відсутні.

Чат-бот – міський сервіс, працює на платформі Телеграм, де підприємці отримують відповіді більше, ніж на 100 питань щодо відкриття та ведення бізнесу https://t.me/kh_tobebot.

Запрошуємо підприємців скористатися послугами електронних сервісів, які допоможуть вам підвищити ефективність ведення бізнесу, а тим, хто хоче стати підприємцем, – відкрити свій бізнес.