Карта сайту

У Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку пройшла зустріч з банківськими установами

22.10.2021

Сьогодні у Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради пройшла зустріч з банківськими установами міста Харкова.

В заході взяли  участь представники 13 банківських установ.

Тема зустрічі – реалізація заходу Програми підтримки розвитку підприємництва у м.Харкові на 2017-2022 роки щодо   часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва міста Харкова.

Директор  Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку  Вікторія Китайгородська зазначила, що наша основна задача допомогти підприємцям міста, особливо в період пандемії коли бізнес переживає  жорсткі обмеження і пристосовується до нових умов його ведення. Вона зазначила, що часткова компенсація відсоткових ставок за кредитами  полегшить фінансове навантаження на підприємців міста.

Наразі Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради  вже укладено договори про взаємодію з такими банками: АТ «Ощадбанк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Комерційний Індустріальний банк» та АТ «МЕГАБАНК».

Перший пільговий кредит надав ПАТ «БАНК ВОСТОК».      

Нагадуємо: 14 липня, на сесії Харківської міської ради затвердили Порядок часткової компенсації з бюджету Харківської міської територіальної громади відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва міста Харкова.

Частковій компенсації підлягають відсоткові ставки за кредитами в національній валюті, залученими на термін до трьох років для реалізації бізнес-проєктів, обсяг яких не перевищує 750 тис. грн. Часткова компенсація надається на рівні 50% від суми відсотків, сплачених позичальниками за звітний місяць за кредитним договором, укладеним з банком-партнером.

Частина відсоткової ставки компенсується з бюджету Харківської міської територіальної громади на безповоротній основі.