Карта сайту

У парку Горького проводять виїзні церемонії весіль

12.10.2017

Комунальне підприємство «Щасливе місто», яке функціонально підпорядковане Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, проводить виїзні церемонії в парку ім.М.Горького. Для цього встановлена ​​сучасна і декорована альтанка. Виїзна церемонія, відзначають фахівці комунального підприємства, це відмінна альтернатива традиційному ЗАГСу. Гості можуть приїхати заздалегідь, їх зустріне привітний координатор, а вихід молодих під живу музику нікого не залишить байдужим. У КП «Щасливе місто» акцентують увагу на те, що свято саме в такому форматі зробить весілля ще більш романтичним і особливим.

В альтанці можна розмістити 60 і понад гостей. Розстановка посадочних місць за бажанням молодих і за кількістю запрошених. В альтанці є весь необхідний реквізит для проведення церемонії. Заплановано місце, де можуть переодягнутися ведучі. У комплекті з альтанкою надається професійний звук (колонка і мікрофони). Супроводжувати урочистий обряд за традицією «Щасливого міста» буде дует музикантів.

Провести весільну церемонію можна і в вечірній час. Альтанка прикрашена гірляндами, є надійна дах-купол, яка сховає від дощу. Вартість арени альтанки з усім реквізитом і музичним супроводом абсолютно доступна. Забронювати альтанку можна в офісі КП «Щасливе місто» за адресою: вул.Сумська, 61 (Центральний палац одруження, оф.11). Приймаються заявки в електронному вигляді, поштою happycity.kh@gmail.com, або за телефонами: +380966485858; +380503825858; +380633505858.