Карта сайту

У розділі «Ярмарок вакансій» можна буде знайти роботу

13.03.2018

В рамках Програми підтримки розвитку підприємництва в м.Харкові на 2018-2022 роки на нашому сайті в розділі «Ярмарок вакансій» можна буде знайти роботу онлайн. Передбачається, що на веб-ресурсі будуть розміщуватися найактуальніші вакансії з різних сфер діяльності. Про це повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Ми вже протягом декількох місяців створюємо унікальний проект для міста Харкова «Ярмарок вакансій» і цьому питанню приділяється величезна увага. Також в реалізації цього проекту нам допомагає Молодіжна рада при Харківському міському голові. Спільно з активними, енергійними і цілеспрямованими молодими людьми ми намагаємося створити продукт, який в першу чергу допоможе їм. Адже на «Ярмарку вакансій» будуть представлені тисячі пропозицій від роботодавців, які мають потребу в нових кадрах і переглянути їх зможе будь-хто», – зазначила директор департаменту.

«Ярмарок вакансій» матиме ще ряд відмінностей від інших сайтів, які надають подібні можливості. Зокрема, передбачається створення абсолютно безкоштовної платформи для роботодавців. Також на веб-ресурсі будуть вакансії від комунальних підприємств Харківської міської ради. Ще однією відмінністю стане ранжування. Планується, що соціально-відповідальні компанії зможуть надавати роботу для соціально-незахищених верств населення та для людей з обмеженими можливостями. Реєструватися компанії зможуть через спеціальну аплікаційну форму та, таким чином, для всіх створюються рівні умови. Також передбачається, що на «Ярмарку вакансій» можна буде залишити своє резюме.

«Якщо у когось є цікаві пропозиції з приводу функціонування і створення даного сервісу, то ми завжди відкриті до співпраці і нових ідей. З усіх питань можна звернутися до Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку», – підкреслила Вікторія Китайгородська.