Карта сайту

У Регіональному центрі послуг тепер можна оформити «Шлюб за 24 години»

26.10.2017

У Регіональному центрі послуг, який розташований по проспекту Тракторобудівників, 144 тепер приймають співробітники КП «Щасливе місто». Це комунальне підприємство функціонально підпорядковане Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради. Зокрема, в Регіональному центрі співробітники підприємства приймають заяви для реєстрації «Брака за 24 години». За інформацією КП «Щасливе місто», є можливість подати відскановані документи. Їх потрібно направити на пошту happycity.kh@gmail.com. Перевірка документів проводиться фахівцями РАГСу і державної міграційної служби України (для іноземних громадян), займає від однієї години до одного дня, але не більше 24 годин. Перевірка документів працівниками юстиції можлива тільки в робочий час. В іншому випадку діє «тариф вихідного дня» за попереднім погодженням. Після перевірки документів молодята отримують квитанції на оплату, які можна оплатити в будь-якому зручному банку, або в терміналі.

Послуга «Шлюб за 24 години», відзначають в КП «Щасливе місто», є виїзний весільною церемонією і не передбачає реєстрацію в РАГСі. Є кілька варіантів проведення церемонії одруження:
- реєстрація в робочому порядку, що не передбачає урочистостей;
- урочиста церемонія одруження, яка включає в себе всі необхідні весільні аксесуари, музичний супровід урочистої церемонії і фотографа.

Молодята можуть самостійно вибрати місце і час проведення церемонії. КП «Щасливе місто» надає стильний зал для весільних церемоній в центрі Харкова. Також молодята можуть вибрати абсолютно будь-яке зручне для них місце проведення церемонії одруження. Для любителів романтики в парку ім. М.Горького побудована велика і красива альтанка для виїзної весільної церемонії, яка готова комфортно розмістити до 80 гостей.

Видача свідоцтв про реєстрацію шлюбу відбувається безпосередньо в момент реєстрації. Нагадуємо, що з жовтня 2016 року скасовані штампи в паспортах, а молодята отримують на руки 2 свідоцтва про шлюб.