Карта сайту

За рік до Регіонального центру послуг надійшло майже 30 тисяч звернень серед підприємців

05.09.2018

Регіональний центр послуг, який знаходиться на проспекті Тракторобудівників, 144, за рік свого існування прийняв близько 30 тисяч підприємців. Для них реалізована концепція підбору послуг з відкриття бізнесу – консультація по вибору діяльності, в тому числі необхідних документів дозвільного характеру, реєстрація бізнесу, взаємодія з фіскальними органами, оформлення документів дозвільного характеру, оформлення електронного цифрового підпису. Послуги, пов'язані з реєстрацією бізнесу, посідають третє місце серед затребуваних в Регіональному центрі і складають 32% від загальної кількості звернень.

Також варто відзначити, що всього за останній рік в усіх центрах надання адміністративних послуг міста Харкова з питань реєстрації бізнесу було зафіксовано понад 90 тисяч звернень. Зокрема, понад 68 тисяч – це фізичні особи, 16 тисяч – юридичні особи та більше 5 тисяч – звернення щодо видачі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Нагадаємо, що в Центрі надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділах, а також у Регіональному центрі послуг для зручності громадян існує попередній запис на прийом.