Карта сайту

День працівників торгівлі

28.07.2017

В останню неділю липня працівники торгівлі відзначають своє професійне свято – День працівників торгівлі.

Торгівля – одна з найбільших галузей економіки країни, як за кількістю зайнятих у ній людей, так і за обсягом діяльності та внеску в загальний економічний потенціал. У всі часи торгова діяльність була однією з найбільш рентабельних, перспективних та інвестиційно-привабливих галузей бізнесу. Незважаючи на складне економічне становище в країні, сфера торгівлі залишається, як і раніше, найбільш прогресивним видом діяльності, що зачіпає всі верстви населення.

Так, роздрібний товарообіг по місту за перше півріччя 2017 року очікується в розмірі 17 млрд. грн., що складе 103,1% (в порівнянні з 2016 роком).

Сьогодні харків'ян і гостей міста обслуговує 3,2 тис. підприємств торгівлі, 2,9 тис. підприємств ресторанного господарства на 127 тис. посадкових місць, 55 ринків і торговельних майданчиків. За рахунок відкриття в поточному році нових підприємств торгівлі та ресторанного господарства додатково створено близько 600 нових робочих місць.

У місті функціонує 23 гіпермаркети, 179 супермаркетів і універсамів, 63 торгові центри з широким асортиментом продовольчих і непродовольчих товарів.

Підприємства торгівлі переходять на сучасні системи розрахунків з покупцями за допомогою торгових терміналів, поліпшується якість і швидкість обслуговування населення, розширюється асортимент пропонованої до продажу продукції.

Серед підприємств ресторанного господарства збільшується мережа з додатковими послугами населенню, такими як кейтеринг-виїзні обслуговування, а також прийом замовлень і доставка обідів споживачеві. На сьогоднішній день, 125 підприємств ресторанного господарства міста пропонують меню в національних традиціях країн світу.

Саме підприємства торгової сфери створюють розвинену інфраструктуру послуг міста, вносять вагомий внесок у створення сприятливих умов для її подальшого розвитку. Завдяки ефективній праці, сфера торгівлі з року в рік піднімається на новий якісний рівень. Колективи підприємств торгівлі та ресторанного господарства міста вносять вагомий внесок в удосконалення та модернізацію інфраструктури торговельної мережі міста Харкова, покращують якість сервісного обслуговування населення.

Шановні працівники торгівлі та ресторанного господарства!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Дозвольте побажати впевненості у кращому майбутньому, здоров'я і життєвих сил, благополуччя і достатку,
родинного тепла, посмішок покупців, економічної стабільності і процвітання.