Карта сайту

IТ-кластер

29.11.2016

Розвиваємо IT-екосистему Харкова
Харківський IТ-кластер – громадська організація, яка об'єднує провідні компанії у сфері інформаційних технологій (IT), розробки програмних продуктів та програм, аутсорсингу бізнес проектів (BPO), які за підтримки органів місцевої влади та вищих навчальних закладів взяли на себе ініціативу проведення комплексних змін в IТ-екосистемі міста. Величезну допомогу в рішенні цієї задачі також надають компанії-партнери та окремі волонтери з галузі ІТ.

Бачення
Ми бачимо Харків ІТ-столицею центральної і східної Європи. Містом, де розташовані найбільші українські та міжнародні ІТ-компанії; в якому працює електронний уряд, створені всі умови для освіти, підвищення кваліфікації, експертного застосування навичок і досвіду в області ІТ. Місто, в якому комфортно жити і працювати, місто, де якість освіти – найвища в Україні.

Наша мета
Зробити Харків точкою входу в ІТ, створити кращі умови для ІТ-компаній в Україні. Забезпечити умови для самореалізації молоді в області ІТ-технологій, сучасної вищої ІТ-освіти, гідної роботи для молоді та дітей. Ми бачимо галузь ІТ, як базову для міста і харків'ян, яка несе величезний внесок в його розвиток завдяки забезпеченню робочих місць, високих податкових зборів, інвестицій.

Сайт кластера