Карта сайту

Проєкт UA RE: LOCATE – консультаційна та організаційна підтримка релокованих підприємств!

11.08.2022

Нещодавно стартував новий проєкт UA RE: LOCATE, який передбачає надання консультаційної та організаційної підтримки з релокації українських компаній із 14 областей України.

Переваги проєкту:

  1. 30 компаній отримають безкоштовні консультації з економічних, логістичних та юридичних питань, які виникають при релокації.
  2. 7 компаній отримають безкоштовну безпосередню релокацію своїх потужностей в найближчі 3 місяці.
  3. 7 релокованих компаній отримають безкоштовну комплексну експертну підтримку з економічних та юридичних питань для швидкого запуску на новому місці.

Для отримання підтримки в межах проєкту компанія має відповідати заданим критеріям та пройти відбір.

Критерії для участі:

  • Компанії надавачі IT-послуг або виробники продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, побутових та інших товарів, які задовольняють нагальні потреби українців або є інноваційними та можуть мати високу додану вартість .
  • Компанії які відповідають критеріям ММСП відповідно до українського законодавства.
  • Виробничі потужності компаній знаходяться в одній з наступних областей – Харківська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Черкаська, Полтавська, Донецька, Луганська, Сумська, Чернігівська, Кіровоградська, Одеська, Київська та м.Київ.

Перевага буде надаватися компаніям, які подавали заявку на Урядову програму з релокації.

Реєстрація за цим посиланням: https://forms.gle/XtvcGm5kW97yhDcR9

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь на електронну адресу: info@export.kyiv.ua

Проєкт UA RE: LOCATE реалізується Export Promotion Center KCCI / Центр підтримки експорту КТПП за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».