Карта сайту

У Харкові відбулася конференція на тему: «Розвиток центрів надання адміністративних послуг, інтеграція соціальних послуг і допомога внутрішньо переміщеним особам»

23.03.2017

Конференція пройшла з метою обміну досвідом за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). У ній взяли участь співробітники управлінь праці та соціального захисту і центрів надання адміністративних послуг з Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

На конференції виступила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська. Вона зазначила, що в харківських центрах адміністративних послуг надають 154 послуги. Їх список постійно росте. Для нових адмінцентрів у Київському і Шевченківському районах вже закупили спеціальне обладнання для видачі ID-карт. Також в центрах видаватимуть і закордонні паспорти. Крім того, в адмінцентрі планується відкрити «молодіжне вікно» для консультацій студентів з будь-яких питань: від поселення в гуртожиток до майбутнього працевлаштування. А незабаром фахівці центрів, які володіють іноземними мовами, будуть консультувати громадян, які прибули з інших країн.

У центрах будуть комфортні зали очікування, дитячі кімнати, де батьки зможуть залишити дітей, вирішуючи свої питання. «Прозорі офіси» будуть обладнані для людей з обмеженими можливостями – встановлять пандуси, ліфти, інформаційні табло зі шрифтом Брайля. Крім того, в центрах працюватимуть фахівці, які володіють мовою жестів.

«Нещодавно ми взяли участь в конференціях у Львові і Києві. Ми прагнемо до європейських стандартів і переймаємо кращий досвід. Для зручності людей адміністративні та соціальні послуги будуть надаватися в одному місці, і їх якість буде постійно поліпшуватися», – зазначила Вікторія Китайгородська.

Нагадаємо, що також в Харкові буде відкрито Регіональний центр надання адміністративних послуг (пр. Тракторобудівників, 144), де надаватимуть близько 450 послуг адміністративного, соціального і пенсійного характеру.