Карта сайту

Кулінарна школа Alcuisine

Поринути в гастрономічний світ сонячної Італії, ароматної Франції, соковитої Іспанії, колоритної Грузії або загадкової Азії – дуже просто!

Кулінарна школа Al.Cuisine ось уже на протязі декількох років є єдиною в Харкові спеціально обладнаним майданчиком для проведення кулінарних майстер-класів. Команда Al.Cuisine прагне стати невід'ємною частиною нашого міста, постійно втілюючи величезну кількість нових ідей (повноцінні кулінарні курси, кондитерські курси, курси підвищення кваліфікації, майстер-класи для іноземних студентів тощо) і готові робити ще і ще більше всього з вами і для вас.

У ранкові години у нас проходять повноцінні кулінарні курси, а у вечірній час  кулінарні майстер-класи, де Ви зможете приміряти на себе роль шеф-кухаря кращих ресторанів світу, отримати задоволення від дегустації страв і безцінні знання і навички для втілення кулінарних шедеврів у себе дома для рідних і близьких.

Так само у Вас є можливість організувати в нашій школі безліч подій, які підходять саме вашим бажанням  романтичні вечори, закриті замовні майстер-класи для вашої компанії, дні народження, тімбілдинги, корпоративи, презентації та багато іншого!

Україна, м.Харків, вул.Чайковська, 6

alcuisineschool@gmail.com

+38 (067) 799-14-14

+38 (063) 799-14-14

Facebook

VKontakte