Карта сайту

Український форум машинобудування та інжинірингу «Побудова конкурентоспроможної на світовому рівні галузі шляхом використання інновацій і модернізації»

27.03.2018

4 квітня 2018 року в готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv» відбудеться Український форум машинобудування та інжинірингу. Мета Форуму – створення незалежної платформи, де можуть зустрітися провідні українські групи машинобудівних компаній зі своїми зарубіжними колегами і чиновниками національного і регіонального рівнів. Форум надасть унікальну можливість обговорити перспективи і стратегії розвитку галузі, вплив глобалізації і поширення цифрових технологій на дану галузь, а також розробити план необхідних заходів щодо досягнення українськими машинобудівними та інжиніринговими підприємствами ділової досконалості і конкурентоспроможності на світовому рівні.

Програмою Форуму передбачено проведення 4 робочих сесій з провідними міжнародними та українськими спікерами, які працюють в галузі машинобудування та інжинірингу.

У заході візьмуть участь керівники провідних машинобудівних підприємств України (ДК «Укроборонпром», ДП «Антонов», ДП «ФЕД», ДП «Завод Електроважмаш», АТ «Харківський тракторний завод», ПАТ «Турбоатом», ПАТ «ФЕД», компанія «УПЕК» та інші), їх міжнародні та національні партнери, а також представники центральних та місцевих органів влади.

З повною програмою і спікерами Форуму можна ознайомитися на сайті: www.strategy-council.com

Довідка. Машинобудування забезпечує приблизно 10% українського ВВП і виробляє машини та обладнання практично для всіх галузей промисловості, в тому числі: гірничодобувної, енергетичної та виробництва турбін, суднобудування, автомобілебудування, сільського господарства, нафти і газу, авіакосмічної, залізничного сполучення, оборони, важких транспортних засобів, будівельних і вантажопідіймальних кранів.