Карта сайту

Через електронний кабінет можна подати запит про отримання виписки з реєстру платників єдиного податку

06.06.2018

Підприємці, які працюють на системі єдиного податку, можуть безкоштовно отримати виписку з реєстру. Термін надання документа не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Запит про отримання виписки з реєстру платників єдиного податку подається в довільній формі, на підставі якого видається тимчасова виписка.

Слід зазначити, що меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабінета дозволяє відправити довільну кореспонденцію (лист, запит і т.д.) до відповідного органу Державної фіскальної служби. Робота в приватній частині Електронного кабінета здійснюється з використанням електронного цифрового підпису. Вхід – через офіційний веб-портал УКРІНФОРМ. Отже, фізична особа-підприємець – платник єдиного податку через меню «Листування з ДФС» або «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінета має право завантажити лист до органу УКРІНФОРМ, зокрема запит про отримання виписки з реєстру платників єдиного податку в довільній формі, підписати електронним цифровим підписом і відправити.

Детальніше з цим роз'ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 107.09).