Карта сайту

Євросоюз запропонував Харкову ряд програм для співпраці

15.03.2018

14 березня в Харківській міській раді було презентовано ряд програм в різних напрямках, які Європейський Союз пропонує для реалізації.

Як повідомила радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Вікторія Давидова, такі зустрічі проходять у всіх регіонах країни.

«Ми зустрічаємося з представниками органів влади, підприємцями, громадськими організаціями, студентами, ЗМІ, щоб розповісти про можливості співпраці з Євросоюзом. Програм дуже багато, але ми в цей раз сконцентрувалися на декількох напрямках. Наприклад, сьогодні існує багато можливостей для малого і середнього бізнесу, пов'язаних з виходом на ринки ЄС і пошуком нових партнерів, а для студентів є широкі можливості в навчанні. Безліч програм направлено на співпрацю в сферах культури, спорту. Проводяться конкурси для громадських організацій, також ми вчимо, як подати грантову заявку. У Харкові таку роботу ми проводимо вже другий день», – зазначила Вікторія Давидова.

Ознайомившись з програмами Євросоюзу, представники міської влади висловили зацікавленість в деяких з них. Заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко зазначив, що місто завжди готове до співпраці з європейськими інституціями.

«Ми ще все вивчимо, але я впевнений, що кілька проектів будуть реалізовані. Наприклад, ми зацікавлені в поліпшенні спортивної інфраструктури, в будівництві урбан-парку для представників вуличних культур. Харківський проект «Street culture» був визнаний кращим в Україні, і він буде поширюватися на всю країну. Також є можливості в розвитку наших масштабних проектів – Харківського Міжнародного марафону і Велодня», – повідомив Костянтин Лобойченко.