Карта сайту

FED уклав контракт на виробництво агрегатів для українського авіаційного двигуна на експорт в країни Євросоюзу і Китай

18.10.2017

У Києві пройшла ХIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека-2017», частиною якої була авіапромислова експозиція. На виставці експонувалися зразки сучасного озброєння і військової техніки українських і іноземних виробників, аерокосмічна техніка, авіаційні агрегати для цивільних, транспортних і військових літаків. У перший день виставки компанія «FED» (ПАТ «ФЕД») підписала контракт з ДП «Івченко-Прогрес» на виробництво авіаційного агрегату для двигуна, який ДП «Івченко-Прогрес» спільно з АТ «Мотор Січ» буде випускати для замовників з Європи і Китаю.

Термін виконання контракту  перше півріччя 2018р. Загальна сума контракту – близько 5 млн.доларів, частина компанії «FED» – 600 тис.доларів. Голова правління компанії FED Віктор Попов заявив, що головна мета контракту – просуванні інноваційної продукції українського авіапромислової галузі на зовнішні ринки.

«Я переконаний, що цей перший контракт згодом переросте в довгострокову співпрацю. З українськими авіабудівниками вже готові співпрацювати турецькі компанії. А в листопаді відбудеться велика авіавиставка в Дубаї, де Україна буде представлена ​​трьома літаками, а також буде представлена ​​продукція всіх країн Близького і Середнього Сходу, в тому числі Африки. Ми сподіваємося, що наш продукт, який вже знають на замовлення Саудівської Аравії, отримає свій розвиток у вигляді нових замовників і продовженні роботи з основним замовником», – зазначив Віктор Попов.

Керівник ПАТ «ФЕД» підкреслив, що ця виставка дуже важлива для харківських авіапромислових підприємств, адже розвиток і модернізація виробництва  це, перш за все, створення нових робочих місць, навчання високоінтелектуальних фахівців для роботи в умовах сучасного ринку. На підприємстві працюють фахівці з вищою освітою. За останні три роки було створено понад 250 нових робочих місць, а обсяг виробництва зріс удвічі.