Карта сайту

Міська рада підтримує бізнес-партнерів проєкту «Картка харків'янина»

02.02.2022

Понад 130 партнерів приєдналися до реалізації проєкту «Картка харків'янина».

Сьогодні, 2 лютого, із підприємцями зустрівся Харківський міський голова Ігор Терехов. Він подякував партнерам «X-card» та зазначив, що місто продовжить підтримувати бізнес. «Такий проєкт не здійснило поки що жодне місто. Ми хочемо, щоб бізнес у Харкові розвивався. Для цього створюються всі умови. Ми відкриті до співпраці та йдемо назустріч», – наголосив міський голова. 

Ігор Терехов повідомив, що дисконтними пропозиціями від аптек, заправок, супермаркетів, будівельних компаній та інших партнерів можуть скористатися сотні тисяч городян. Так, «Картку харків'янина» вже отримали понад 368 тис. мешканців міста. Планується, що ця цифра зросте до 650 тис. вже у березні.

Заступник директора КУ «Офіс реформ Харкова» Дмитро Давидьянц додав, що тоді ж розпочнеться масштабована рекламна кампанія партнерів «X-card». Наприклад, для пенсіонерів випустять супровідні буклети, для молоді – опублікують інформацію у соцмережах, університетських виданнях, міських ЗМІ тощо. Крім того, у травні для бізнес-партнерів хочуть провести ярмарок вакансій.
Дмитро Давидьянц зазначив, що також розвиватиметься сама картка. Так, найближчим часом планується розробити її електронний аналог. Крім того, як повідомив Ігор Терехов, розглядається можливість зробити «X-card» платіжною карткою.

Довідка. «Картка харків'янина» – іменна, замінює «E-ticket» та надає можливість безкоштовно відвідати Харківський зоопарк, а також робити покупки та користуватися послугами учасників проєкту за спеціальною ціною. Оформити «Х-card» можна онлайн в центрах надання адміністративних послуг або онлайн на Порталі електронних сервісів або скориставшись мобільним додатком «Мій Харків».

Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови та виконавчого комітету