Карта сайту

Харків продовжуватиме співпрацю з міжнародними партнерами у сфері розвитку надання адміністративних та соціальних послуг

26.04.2018

25 квітня 2018 року відбулася зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова з представниками Міжнародної організації з розвитку права (IDLO) та Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA). З 2016 міська влада співпрацює з IDLO, зі шведською організацією ця робота тільки починається.

Старший програмний менеджер SIDA Камілла Реднер повідомила, що хоче вивчити досвід їхніх партнерів, IDLO, по створенню і підтримці центрів надання адміністративних послуг в місті Харкові. Від цього буде залежати, яку допомогу запропонує шведська сторона. Попередньо, мова йде про підвищення кваліфікації персоналу, залучення експертів для проведення постійного моніторингу роботи центрів, надання консультацій бізнес-аналітиків, юристів і фахівців з кадрової роботи тощо.

Ігор Терехов розповів гостям про роботу Регіонального центру послуг і районних адмінцентрів, а також центрів надання соціальних послуг «Прозорий офіс».

«Ми зацікавлені у їхньому розвитку, щоб жителі і гості Харкова могли в комфортних умовах швидко і якісно отримувати необхідні їм послуги. Упевнений, що наша спільна робота буде продовжуватися, тому що ми націлені на результат. У Харкові ще будуть відкриватися «Прозорі офіси», вони затребувані, і тому ми цінуємо будь-яку допомогу, яка дозволить зробити їх роботу краще», – зазначив Ігор Терехов.

Він нагадав, що з 2016 року IDLO надавала експертів для запуску і підтримки роботи Регіонального центру послуг, організовувала професійні тренінги для співробітників, консультувала з питань ремонтних робіт, організації та функціонування Регіонального центру послуг.

У свою чергу директор Міжнародної організації з розвитку права (IDLO) в Україні Леван Дучідзе повідомив, що співпраця в цьому напрямку буде продовжуватися. «Як і ви, ми пишаємося Регіональним центром, тому що відчуваємо, що наша частка теж в ньому є. Можу запевнити, що про харківський центр вже знають за межами України. Коли в останній раз до Харкова приїжджав директор IDLO, ми зняли невеликий кліп, який показали потім на Генеральній асамблеї IDLO в Римі. Це відео подивилися сотні людей з різних країн і прийшли в захват. А все тому, що при створенні центру була проведена велика робота, якою пишається IDLO. Це приклад того, як потрібно працювати в сфері надання послуг. Велика увага приділялася прозорості процесу їх надання, це допомогло мінімізувати ризики корупції. Є механізми і способи, які допомагають зробити корупційні схеми близькими до неможливості. Якраз це було зроблено в Регіональному центрі послуг, і ось чому ми ним пишаємося», – зазначив Леван Дучідзе.

Нагадаємо, з початку цього тижня співробітники адмінцентрів і «Прозорих офісів» Харкова підвищують кваліфікацію на тренінгах-семінарах, які проводяться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародної організації з розвитку права (IDLO).
 
Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету