Карта сайту

Харків продовжить співпрацю з Марібором

26.01.2018

25 січня поточного року в Харківській міській раді відбулася зустріч представників Харківської міської ради з делегацією міста Марібор (Словенія).

У заході взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь, директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська і радник мера Марібора Марко Ковачич.

Сторони презентували досягнення Харкова і Марібора і обговорили шляхи подальшої співпраці між містами. Зокрема, Марко Ковачич від імені мера запропонував Харкову спільну роботу за шістьма напрямками – економіка, культура, спорт, туризм, освіта, а також обмін досвідом між держслужбовцями.

Крім того, гості запропонували залучити харківські компанії для розробки спільних економічних проектів, а також розвивати туристичні відносини, зокрема, відновити повітряне сполучення між містами.

Як зазначив Марко Ковачич, ми відчуваємо у Харкова слов'янську душу. Наш народ теж століттями зазнавав агресії, тому ми бачимо в вас наших братів і хочемо будувати з Харковом спільне світле майбутнє.

У свою чергу Віктор Рудь висловив надію на успішну співпрацю і подякував гостям за плідний візит.

На завершення офіційної зустрічі представники Марібора і Харкова обмінялися сувенірами. Також, представники делегації зі Словенії відвідали Регіональний центр послуг, їх ознайомили з роботою центру, в якому надається близько 400 послуг адміністративного, соціального і пенсійного характеру.

Радник мера Марібора Марко Ковачич зазначив, що ці відвідини стали дуже корисними для нього і його колег, які вперше побачили такий центр і зможуть перейняти досвід його роботи.