Карта сайту

Конкурс для кластерних об'єднань з метою підтримки та розвитку підприємництва!

04.01.2023

Представників кластерів України запрошують до участі у конкурсі проєктів на отримання грантів задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.

Ініціатива реалізується в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» при фінансуванні Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Мета конкурсу — підтримка зацікавлених кластерів в реалізації програм/проєктів/дій, спрямованих на підтримку розвитку та зміцнення кластерів, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, з особливим акцентом на просування експорту, стимулювання інновацій та діджиталізації, покращення державно-приватного діалогу, передачі технологій, а також залучення державних та іноземних інвестицій.

Цільова аудиторія (заявники): юридично зареєстровані та активно діючі кластери на території України, які мають продемонструвати активну економічну діяльність та потенціал для розвитку, як самого кластеру так і його членів (МСП), мати діючі стратегії/плани з підтримання та розвитку кластеру/МСП.

Максимальна сума гранту для кожного кластеру: 25 000 євро у гривневому еквіваленті.

Орієнтовна кількість грантів цього конкурсу: 8.

Мова подання заявок: українська з обов’язковим перекладом англійською.

Дедлайн подачі заявок: 27.01.2023 в електронному вигляді на адресу: mail@bdf.gov.ua

Більш детальна інформація щодо грантового конкурсу та аплікаційна форма за лінком: https://bit.ly/bdf-clusters