Карта сайту

Вітаємо з Днем підприємця!

04.09.2022

Дорогі підприємці!

Традиційно в першу неділю вересня в Україні відзначається професійне свято – День підприємця.

В мирні часи ми з вами щороку відзначали це свято, спілкуючись у дружній та теплій атмосфері. Але війна змінила світ та принесла чимало випробувань нашим підприємцям. Україна продовжує своє героїчне протистояння російському вторгненню.

Військові дії на території нашої держави вдарили по виробництву, логістиці та ланцюгам постачання, які підприємці напрацьовували роками. Значних пошкоджень зазнали будівлі та споруди, де здійснювалась підприємницька діяльність. Та незважаючи на це, ви не здалися та навчилися швидко пристосовуватись до реалій часу.

Ризикуючи власним життям, ви продовжували працювати, щоб забезпечувати потреби нашого міста, військових та населення.

Ви даєте робочі місця, сплачуєте податки, задовольняєте попит ринку своєю продукцією і, врешті решт, не даєте зупинитись нашій економіці.

Без приватного бізнесу неможливо уявити будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки. Крім того, ви активно займаєтесь соціально орієнтованим бізнесом, волонтерством, збираєте значні донати на гуманітарні потреби населення та потреби військових.

Ви справжні герої економічного фронту.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім мирного неба невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Разом ми будемо сильними, здобудемо Перемогу та забезпечимо вільній Україні європейське майбутнє!

За сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, розвиток волонтерського руху, надання гуманітарної допомоги мешканцям міста Харкова під час воєнного стану та з нагоди Дня підприємця, кращим підприємцям оголошено Подяку міського голови.