Карта сайту

Оголошено другий набір на конкурс грантів проєкту «Курс на Незалежність»!

04.10.2023

Підприємці Харкова мають можливість отримати грант на власну справу, що потребує коштів для її масштабування, в межах проєкту «Курс на Незалежність».

Ініціатива реалізується завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку: агропромхолдингу Астарта-Київ та DEG. Партнером із впровадження є благодійний фонд «Повір у себе».

Учасники проєкту повинні відповідати наступним критеріям:

  • бути підприємцем офіційно зареєстрованим в Україні на території Харківської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Чернігівської та Хмельницької областей;
  • перевага під час відбору надаватиметься вразливим категоріям населення, а саме: особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, родинам військовослужбовців тощо;
  • підприємці, які готові працевлаштувати зазначені категорії населення відповідно до Положення конкурсу.

Участь у конкурсі можуть брати виключно фізичні особи-підприємці та юридичні особи, що були зареєстровані / перереєстровані щонайменше до 25 червня 2023 року на підконтрольній Україні території.

Переможці конкурсу отримають до 20 000 євро кожен на необхідне їм обладнання, а також пройдуть тренінги й поглиблену програму навчання у Київській школі економіки та бізнес-школі MIM.

Дедлайн подачі заявок: 12 жовтня 2023 року.

Для участі необхідно заповнити заявку за цим посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeTAePwHPgPBS.../viewform

Більш детальна інформація про умови конкурсу: https://www.prostir.ua/...