Карта сайту

Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки

05.07.2022

Українські компанії-експортери, які шукають нові ринки збуту та партнерів, можуть скористатися можливостями проєкту «Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки». 

Проєкт має на меті підтримати підприємства малого та середнього бізнесу (переважно з постраждалих регіонів України), які втратити ринки збуту продукції, мають продукт з експортним потенціалом, не зупинили виробничий процес та хочуть продовжити розвиток експорту в нових умовах.

Підприємство, яке відповідає вимогам, отримує комплексний консалтинг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку нових ринків збуту, партнерів, розробки дорожньої карти виходу на іноземні ринки та супровід в процесі реалізації.

Компанія, яка пройде відбір для участі в Проєкті, отримує безкоштовно ( або за умови часткового покриття витрат) набір послуг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку партнерів за кордоном, підбір потенційних клієнтів та покупців продукції, а також аналіз експортної стратегії компанії для виходу на іноземні ринки. 

Дедлайн подачі заявки: до 10 липня 2022 року!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gTAN2myM7dfZpCzUA

Контактні особи у разі виникнення питань:

+38 (044) 461 98 17, ucci.export@gmail.com;
Ольга Шубіна, soo-ird@ucci.org.ua;
Марина Охромєєва, mgb-zed@ucci.org.ua.

Програма організована Торгово-промисловою палатою України в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.