Карта сайту

За підсумком І кварталу 2024 року у Харкові створено більше трьох тисяч нових бізнесів

08.04.2024

Попри постійні виклики воєнного часу, у прифронтовому Харкові продовжують створювати нові бізнеси. Так, протягом І кварталу 2024 року виявили бажання відкрити власну справу та офіційно зареєстрували свій бізнес 3 062 фізичних осіб-підприємців. За цей же період обрали наше місто в якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу на місто Харків 198 фізичних осіб-підприємців, переважно це підприємці з деокупованих територій.

За інформацією Головного управління ДПС у Харківській області станом на 01.04.2024 кількість фізичних осіб-підприємців по місту Харкову склала 118 602 особи.

Протягом січня-березня 2024 року припинили діяльність 2 496 фізичних осіб-підприємців. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду протягом січня-березня 2024 року 196 фізичних осіб-підприємців.

Незламних харківських підприємців не зупиняють постійні обстріли, відключення електроенергії та значні ризики воєнного сьогодення. Вони впевнено рухаються вперед, переформатовують свій бізнес та шукають нові можливості.

Міська рада завжди підтримує підприємців Харкова та намагається акумулювати усі можливі ресурси для відновлення економічних процесів та повернення бізнесу у місто.