Карта сайту

Нові грантові можливості від EU4Business для мікробізнесу!

09.08.2023

Фонд розвитку підприємництва оголосив про запуск ще однієї хвилі грантів від EU4Business для мікробізнесу за фінансової підтримки ЄС та Уряду Німеччини.

Мета ініціативи – підтримати відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу в інших регіонах України під час війни.

Представники бізнесу зможуть отримати фінансову підтримку до 4 000 євро (у гривні) на відновлення своєї господарської діяльності через три уповноважених банки: Ощадбанк, Приватбанк та Банк Львів.

Отримані кошти може бути спрямовано на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші нагальні господарські витрати.

Відбір учасників програми відбуватиметься за результатами конкурсів для таких категорій підприємств:

  1. Для найбільш постраждалих від війни областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (окрім міста Київ), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська – прийом заявок з 08 по 21 серпня 2023 року.
  2. Для деокупованих територій Донецької, Київської (окрім міста Київ), Чернігівської, Сумської, Харківської та Херсонської областей – прийом заявок з 22 серпня по 04 вересня 2023 року;
  3. Для підприємців з усіх інших регіонів України, окрім тимчасово окупованих – прийом заявок з 05 по 18 вересня 2023 року.

Переможці кожної з конкурсних категорій визначатимуться в автоматичному режимі на рейтинговій основі на підставі таких основних критеріїв: рівня збитків від війни, потенціалу для відбудови та якості заходів з відновлення діяльності підприємства.

Взяти участь можуть мікропідпрємства, які:

  • мають до 9 працівників та річний дохід до 2 млн євро;
  • здійснюють свою діяльність за видами економічної діяльності, визначеними програмою мікрогрантів, починаючи з 01 лютого 2021 року або раніше;
  • мають позитивну кредитну історію;
  • не мають заборгованості перед бюджетом України;
  • не отримували міжнародну технічну допомогу, починаючи з 01 лютого 2022 року.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку на порталі Дія за посиланням: https://diia.gov.ua/.../grant-vid-eu4business-dlya...

Контакти координатора грантової програми:

+38-067-407-0012

a.khrystynchenko@gmail.com