Карта сайту

В Харкові відбувся ярмарок вакансій «Незламний. Робота є!»

09.11.2023

Захід організовано Харківською обласною службою зайнятості за сприяння Харківської міської ради, у приміщенні Харківського метрополітену.

Від імені Харківського міського голови учасників заходу привітала директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради Вікторія Китайгородська.

«Міська влада вже зараз працює над відновленням нашого міста, не чекаючи закінчення війни, а для цього необхідно забезпечити умови щоб мешканці сюди поверталися та мали змогу працевлаштуватись, або розпочати власну справу. Міська рада зацікавлена у проведенні подібних заходів та всіляко буде сприяти цьому і надалі», - зазначила Вікторія Китайгородська.

На ярмарку були представлені актуальні вакансії від 20-ти провідних підприємств Харкова. Крім того, мешканці міста мали змогу отримати інформацію про активні програми, що реалізуються службою зайнятості, серед яких: «єРобота», «Ваучер на навчання», «Армія відновлення», а також отримати консультацію як скласти резюме та підготуватися до співбесіди.