Карта сайту

Українсько-люксембурзька конференція «Енергоефективність у промисловості та сільському господарстві»!

11.03.2023

20 березня 2023 року Люксембурзько-Українська Торгова Палата планує провести конференцію «Енергоефективність промисловості та сільського господарства».

Захід має на меті налагодити зв’язки між підприємствами України та Люксембургу, які можуть обмінятися досвідом та знаннями у сфері енергоефективності та сталого розвитку, з особливим акцентом на промисловість та сільське господарство.

Учасники обговорять дорожню карту України щодо досягнення енергетичних цілей до 2030 року, існуючі програми та інвестиції в енергоефективність та відновлювальні джерела енергії.

Також учасники конференції поділяться аналітичними оцінками та рекомендаціями щодо збільшення інвестицій у сектор відновлювальної енергетики. Для обміну досвідом у сфері енергоефективності планується відвідування українською делегацією люксембурзьких компаній.

Захід організовано за підтримки Торгово-промислової палати Люксембургу, FEDIL, PWC, Enovos, Green for Growth Fund, Climate Agency.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті організатора за цим посиланням: https://ulbc.lu/event/conference-energy-efficiency/

Контактна особа: Євгенія Палій

evgenia.paliy@weareulbc.com

тел. +352 691 851 885