Карта сайту

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

12.05.2023

Служба зайнятості пропонує скористатись державними програмами підтримки!

1. Якщо ви працевлаштовуєте:

  • працівників квотної категорії, учасників бойових дій, молоді на перше робоче місце — то маєте право на компенсацію єдиного соціального внеску або відшкодування 50% мінімальної заробітної плати (залежно від категорії осіб);
  • внутрішньо переміщених осіб у період воєнного стану, то маєте право на компенсацію витрат на оплату праці у розмірі 6 700 грн. протягом 2 місяців з дня працевлаштування або компенсацію фактичних витрат на оплату праці протягом 6 місяців (якщо уклали договір з центром зайнятості).

2. Якщо ви суб’єкт малого підприємництва, який створив нові робочі місця та працевлаштував безробітних, то маєте право на компенсацію єдиного соціального внеску за кожну особу.

3. Якщо ваше підприємство знаходиться у скрутному економічному становищі, існує скорочення тривалості робочого часу, і як наслідок загроза вивільнення працівників, ви можете скористатись механізмом допомоги по частковому безробіттю. Розмір допомоги — до 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати. Тривалість виплати не більш як 180 календарних днів сумарно протягом 36 місяців.

4. Якщо вам потрібні тимчасові працівники для ліквідації наслідків військової агресії або надання допомоги громадянам, які постраждали під час військового стану, ви можете стати замовником суспільно–корисних або громадських робіт за участю безробітних.