Карта сайту

Запуск програм для підтримки мікро- і малого бізнесу Харківщини, в тому числі, по наданню грантів

16.11.2023

Міжнародна гуманітарна організація Save the Children у співпраці з Українською Асоціацією «Центр Підтримки Бізнесу» та Харківською торгово-промисловою палатою планують у 2024 році запуск програм для підтримки мікро- і малого бізнесу Харківщини, в тому числі, по наданню грантів.

Для того, щоб отримати можливість прийняти участь, Вам необхідно заповнити коротку анкету за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSewKh9kcrf.../viewform...

Аналіз потреб приватних ММСП і фермерських господарств в нашому регіоні, допоможе Save the Children та іншим гуманітарним організаціям планувати та надавати саме той тип допомоги у необхідному обсязі і термінах, яка необхідна представникам Харківської області.

Ця ініціатива вже успішно апробована на Миколаївщині, де 300 підприємців пройшли навчання по написанню бізнес-планів, необхідних для подання заявок на отримання грантів у сумі по 2550 доларів від організації Save the Children.

Саме тому, сьогодні ми збираємо запити від бізнесу та проводимо аналіз приватного сектору в нашому регіоні. Цей аналіз допоможе Save the Children та іншим гуманітарним організаціям у плануванні та наданні допомоги щодо забезпечення засобів до існування, дозволяючи нам зрозуміти, який тип допомоги потрібен, її обсяг, терміни та хто отримає від неї найбільшу вигоду.

Інформація збиратиметься на умовах конфіденційності та назву компанії не буде передано третім особам.

Довідки та консультації за тел:

050 976 34 07

або пишіть на пошту: ier.kcci@gmail.com