Карта сайту

Безоплатне бізнес-навчання!

19.12.2023

CfE accelerator Українського Католицького Університету спільно зі Stanford Graduate School of Business запрошують українських підприємців малого та середнього бізнесу взяти участь у навчальній програмі Stanford Ignite Ukraine.

Ініціатива покликана сприяти розвитку українських підприємців, забезпечуючи їх доступом до найкращих навчальних та мережевих ресурсів зі світу бізнесу.

Програма розроблена так, щоб надати комплексний досвід учасникам, зокрема 3-тижневий візит та інтенсивні заняття на кампусі Stanford GSB під керівництвом та менторством провідних викладачів.

CfE accelerator прагне допомогти українським власникам малого та середнього бізнесу зростати, втілювати інновації та вдосконалювати свої підприємства. І як результат – підвищувати їх конкурентоспроможність в глобальній екосистемі та зміцнювати економіку України.

Дедлайн подачі заявок: 30 грудня 2023 року.

Для участі необхідна реєстрація за посиланням: https://lvbs.icube.tools/p/form/5b25fc0dh6

Формат: 4 тижні онлайн, 3 тижні офлайн в Кампусі.

Програма Stanford Ignite Ukraine організована CfE accelerator спільно з Stanford Graduate School of Business, за підтримки Міністерства економіки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського католицького університету.