Карта сайту

Конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ»!

20.02.2024

Підприємці з Харкова , та ті, хто тільки планує створити свій бізнес, мають можливість отримати міні-грант до 70 000 гривень на обладнання в межах конкурсу міні-грантів «СМІЛИВІ».

Проєкт реалізується в межах партнерства українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдинг у «Астарта». Партнерами з впровадження є БФ «Повір у себе» та БО «Світло надії».

Учасниками проєкту можуть стати:

  • для категорії «самозайнятість» – безробітні жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації (Харківська, Полтавська, Вінницька, Житомирська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області). Перевага надається учасникам, які належать до категорій: учасники/ці бойових дій, ветерани війни, члени їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), члени сімей загиблих учасників бойових дій.
  • для категорії «мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні, території (Харківська ,Полтавська, Вінницька, Житомирська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області). Перевага надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, юр.особам), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення.

На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку власного бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримають міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів.

Заявки на участь приймаються за двома грантовими категоріями: «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво».

Дедлайн подачі заявок: 29 лютого, 18:00.

Форма для реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScWR3gd9DTkAp.../viewform

Контактна особа: Діденко Вікторія

Телефон: +380 977 747 227

Електронна адреса: viktoriiadd01@gmail.com